USD/TRY
8.454
%0.03
EUR/TRY
10.0736
%-0.03
GBP/TRY
11.8325
%-0.06
ÇEYREK ALTIN
815.58
%0
GRAM ALTIN
497.685
%0.1
BIST 100
1391.64
%2.27
BITCOIN
40,138.70
%0.82
ETHEREUM
2,393.42
%4.52
Ayın Yorumcuları
Temmuz Ayı
KALAN GÜN : 15
Her Ay Başında Bir önceki Ayın En iyi yorumcuları Güncellenir.
Ayın Yorumcuları Hakkında
 • Kampanya Şartları ve Bilgilendirmesi

  Sitemizde bu ay düzenlenen kampanyada, ayın yorumcusu olarak seçilmiş 10 üyemize, 20.000 TL değerinde Shiba Inu ve Dogecoin hediye olarak verilecektir. Kampanya süresi 01.08.2021 ve 31.08.2021 tarihleri arasında saat 23:59’a kadar geçerlidir. Kampanyayı kazanan üyeler, Eylül ayının ilk haftasında web sitemizde duyurusu yapılacaktır.

  Ayın Yorumcuları Kampanyası, her ay sürpriz hediyelerle devam edecektir. Kampanyayı kazanmış olan üyelerimiz her ayın ilk haftasında web sitemizde duyurulacaktır. Kampanyaya katılım göstermek için üyelerimizin şu şartlara uyması gerekmektedir;

  Kampanyada katılım hakkı kazanmak için üyelerimizin iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. Ad, Soyad, Telefon ve mail adresi bilgilerinden herhangi birinin eksik olması durumunda üyenin kampanyaya katılma hakkı olmayacaktır.

  hakkını kazanmış olan üyelere sadece bir hediye verilecektir. Bir üye, birden fazla hediye hakkına sahip olmamaktadır. Kampanyaya katılım gösteren üyelerin yaşı 18’den büyük olmalıdır. Kampanya hediyelerimiz, kampanyayı kazanan üyelere verilecektir. Kampanyadan kazanılan ödül başka bir hesaba aktarılması yapılmamaktadır.

  Kampanyaya katılım göstermiş olan üyelerimiz, yukarıda yer alan kampanya şartlarını kabul etmiş olarak sayılacaktır.

  Ayın Yorumcuları Nedir?

  Ayın yorumcuları, Fondeks.com adlı sitemizde her ay yorumları en çok beğenilen ilk 10 üyemize ödül verdiğimiz sistemdir.

  Ayın Yorumcuları Kaç tane Olur?

  Sitemizde her ay toplamda en çok yorum beğenisi alan ilk 10 üyemiz, ayın yorumcuları olarak seçilmektedir. Ayın yorumcuları olarak seçilen üyelerimiz, düzenlenen kampanyalara katılım hakkına sahip olmaktadır.

  Ayın Yorumcuları Nasıl Belirlenir?

  Ayın yorumcularından biri olabilmek için, üyelerimizin yorumlarından en az bir tanesinin yapılan diğer yorumlara göre en çok beğeniyi alması gerekmektedir. En çok beğeniyi alan ilk 10 üyemiz ayın yorumcusu seçilir ve düzenlenen kampanyalardan yararlanmaya hak kazanır.

  Ayın Yorumcuları Ödülleri Nelerdir?

  Ayın yorumcuları olarak seçilen ilk 10 üyemize, her ay düzenlenen kampanyalardan sürpriz hediyeler kazanma hakkına sahip olmaktadır. Kazanan üyelerin duyurusu web sitemizde her ayın ilk haftasında yapılacaktır.

  Siz de sitemizde yapılan kampanyaları kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken yorum yapmak ve en çok beğeni kazanmak. Bu sayede kampanyanın kazanan şanslılarından olabilirsiniz.

Ekonomik Takvim